Strelecký klub v Bratislave

Vitajte v Bullseye Defense Club, poprednom športovom streleckom klube v srdci Bratislavy, kde sa strelectvo stáva umením a kde každý výstrel znamená viac než len zásah do terča.

Naša klubová filozofia je jednoduchá: poskytnúť členom bezpečné, vzdelávacie a zábavné prostredie pre rozvoj streleckých zručností.

Sme športový strelecký klub v Bratislave združujúci nie len strelcov z celého Slovenska, ale aj ľudí čo radi trávia čas v prírode, venujú sa bushcraftu, poľovníctvu alebo len všeobecne radi trávia svoj drahocenný čas v prírode.

Či už ste nadšený začiatočník alebo ostrieľaný strelec, Bullseye Defense Club je tu pre Vás, aby podporil Váš rast a zdokonalenie. Naši kvalifikovaní inštruktori vás prevedú základmi strelectva a naučia vás, ako ovládať svoju zbraň alebo zapožičanú zbraň s dôrazom na bezpečnosť a presnosť.

Náš strelecký klub využíva viacero strelníc v Bratislave a jej okolí, ktoré sú moderne vybavené, splňajú medzinárodné štandardy a ponúkajú širokú škálu zbraní a streleckých disciplín, ktoré uspokoja potreby každého člena.

Bullseye Defense Club nie len klub, je to komunita, kde sa môžete stretnúť s ľuďmi s podobnými záujmami, zdieľať skúsenosti a vychutnávať si spoločné chvíle spojené so vzrušením zo streľby.

Členom sa môžete stať aj keď aktuálne nie ste držiteľom zbrojného preukazu.

Chcete vedieť viac našom streleckom klube? Neváhajte nás kontaktovať.

Nechajte svoje strelecké zručnosti rozkvitať v bezpežnom a priateľskom prostredí športového streleckého klubu Bullseye Defense Club.

Tešíme sa na Vás!