Podporte nás 2% z Vašich daní

Všetci potrebujeme tráviť viac času vonku, nie za počítačom.

Poukázaním 2% z Vašic daní prispejete k rozvoju športu a voľnočasových aktivít našej mládeže. Prostriedky použijeme účelovo, aby sme čo najväčšou mierou podporili pohyb, rozvoj športu a voľnočasových aktivít na čerstvom vzduchu.

Či už ste začiatočník alebo ostrieľaný strelec, zlepšenie vašich streleckých zručností je cestou presnosti, disciplíny a neustáleho učenia.

Tento kurz má za cieľ poskytnúť vám komplexný prehľad o tom, ako ovládnuť umenie streľby z pištole.

Naše údaje pre poukázanie 2% z daní

 • Informácie o určenej právnickej osobe
 • Evidenčné číslo NCRpo: 7520/2023
 • Názov: Bullseye Defense Club
 • IČO: 52942813
 • Právna forma: Občianske združenie
 • Ulica: Palkovičova 225/7
 • Mesto: Bratislava – mestská časť Ružinov
 • PSČ: 82108
 • Dátum registrácie: 14.11.2023 08:32:46
 • Bankový účet: SK0683300000002501885483, Fio banka a.s

Naše Predvyplnené tlačivo

Ako mám poukázať 2% z dane?

Ako mám poukázať 2% z dane?

Pripravili sme pre Vás zjednodušený návod.

Milí podporovatelia,

Ako každý rok, opäť si Vás dovoľujeme požiadať o 2%, ktoré použijeme pre našu mládež.

Všetky informácie potrebné pre ich poukázanie nájdete na stránke www.rozhodni.sk. Tu je zopár najdôležitejších bodov.

Postup krokov na poukázanie 2% pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov:

 1. Do 15.02.2024 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
 2. Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
 3. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa. Táto suma však musí byť minimálne 3,00 €.
 4. Vytlačte si tlačivo Vyhlásenie, ktoré sme pre Vás už predvyplnili našimi údajmi.
 5. Doplňte vaše údaje do Vyhlásenia, spolu so sumou, ktorú chcete poukázať. Ak potrebujete pomoc, prečítajte si Poučenie na vyplnenie vyhlásenia, ktoré nájdete na www.rozhodni.sk.
 6. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2024 na daňový úrad podľa Vášho bydliska. (Pozor, nie emailom)
 7. Daňové úrady majú 90 dní od splnenia podmienok na to, aby previedli Vaše 2% v prospech Vami vybraného prijímateľa.

Postup pre elektronické podanie

vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane môže elektronicky podať daňovník, ktorý má zriadenú elektronickú komunikáciu s Finančnou správou (FS).

Po prihlásení sa do osobnej internetovej zóny portálu finančnej správy kliknete na svoje meno v pravom hornom rohu a následne sa Vám zobrazí obrazovka, kde bude niekoľko okienok, z ktorých v časti Katalógy si zvolíte možnosť Katalóg formulárov. Vo vyhľadávacích kritériách pod Správou daní zvolíte: Daň z príjmov fyzickej osoby → Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% ……

Pre vykonanie kontroly po vyplnení formulára kliknete vľavo dolu na modré tlačítko „Kontrolovať“, následne Vám budú hlásené prípadne chyby vo vyplnení formulára, ktoré bude potrebné pred odoslaním odstrániť.

Po vypísaní formulára podpíšete a odošlete dokument tak, že „kliknete“ na Podpísať a podať EZ-ou (elektronickou značkou, táto možnosť sa týka používateľov, ktorí používajú dohodu) alebo „kliknete“ na podpísať KEP-om (týka sa používateľov, ktorí používajú kvalifikovaný elektronický podpis (KEP) alebo eID kartu). Po podpísaní KEP-om ešte kliknete na „Podať podpísané KEP-om“ a následne sa zobrazí oznámenie, že dokument bol odoslaný.

Ak ste však zabudli požiadať zamestnávateľa o vystavenie potvrdenia, nic nie je stratené a možete si ho dodatočne vyžiadať.

Konečný termí pre poukázanie 2% z daní je 30.04.2024.

Všetkým vopred ďakujeme za úsilie, ktoré tomuto procesu venovali.

Tréning streľby Pištoľou, Strelecké Techniky, Bezpečnosť Streľby, Strelnice Slovensko, Glock 19, Grand Power, CZ Shadow, HS Product Hellcat, Walther, Sig sauer